Prawidłowy rozwój maluszków ze smoczkami Lovi

Dbanie o rozwój dzieci jest dla wszystkich rodziców priorytetem. Z tą myślą marka Lovi stworzyła smoki, które uspokajają maluszki jak też wspomagają karmienie butelką. Każdy rodzic mając do dyspozycji bogatą ofertę dopasuje smoczki Lovi wedle wieku i umiejętności ssania dziecka, a także danego pokarmu, czyli mleka lub kaszki.

Karmienie podstawą życia

smoczki lovi

Smoczki Lovi zostały wykonane z wysokiej jakości surowców i nie zawierają w sobie substancji szkodliwych, co jest potwierdzone licznymi atestami oraz otrzymanymi certyfikatami. Dzięki temu wiadomym jest to, w co się inwestuje i że dziecko ma styczność z bezpiecznym produktem. Każdy smoczek Lovi to patent na to, aby dziecko mogło najeść się do syta oraz by odreagowało stres w czasie istnienia kolki. To właśnie ten jakże niewielki gadżet sprawia, że maluchy mogą zasnąć bez problemów poprzez uspokojenie czynnością ssania. Budowa smoczka jest tak zaprojektowana, aby przypominała naturalne ssanie piersi, toteż dzieci mogą być karmione piersią oraz butelką i nie zostanie to zachwiane.

Dziecięcy design

Smoczki uspokajające zostały dobrane tak, by można je było dopasować odpowiednio dla dziewczynki i chłopca oraz wedle określonych wzorów. Motywy są przeróżne, więc każdy może wybrać taki smoczek Lovi, który przypasuje stylistyką do konkretnego gustu. Ponadto unikalna konstrukcja jest tym, czego rodzice szukają w smoczkach na danym etapie rozwoju dziecka.
Zobacz ofertę i cennik smoczki lovi – bebito.