Mleko Bebilon Profutura 1- pokarm, który może udanie zastąpić karmienie piersią

Poród to bardzo traumatyczne wydarzenie. W związku z tym po nim nie jednej kobiecie zaczyna brakować pokarmu i nie jest ona w stanie wykarmić nowonarodzone niemowlę. Ratunkiem w tej sytuacji okazuje się Bebilon Profutura 1.

Czemu mleko Bebilon Profutura 1 to dobre rozwiązanie?

Po pierwsze sprawia ono, że maluszek nie jest głodny, a substancje w nim zawarte są dla niego całkowicie bezpieczne. Mleko Bebilon Profutura 1 dostarcza niemowlakowi wszystkich niezbędnych składników, które pozwalają bobasowi rosnąć i prawidłowo się rozwijać. Zaletą mleka Bebilon Profutura 1 jest także to, że można je podawać nie tylko jako substytut czy zamiennik mleka matki, ale również jako jego uzupełnienie.

Co właściwie zawiera mleko Bebilon Profutura 1?

A choćby kwasy DHA i Omega 3. Są one niezbędne do rozwoju mózgu dziecka. Poza tym w Babilonie Profutura 1 można znaleźć pełno substancji probiotycznych, które pozytywnie wpływają na układ trawienny malucha. Bez wspomnianego mleka niemowlę nie miałoby szans się harmonijnie rozwijać, bo nic nie byłoby mu w stanie dostarczyć wspomnianych składników.

Mleko Bebilon Profutura 1 jest pokarmem, który nie tylko zaspokaja jego głód, to również czynnik, który stymuluje przez długi czas jego funkcje poznawcze. Wiadomo przecież, że nie zastąpi ono karmienia piersią. Jednak jest jego pełnowartościowym zamiennikiem. Toteż jeśli nie da się karmić dziecka w sposób tradycyjny, nie należy się go w ogóle obawiać. Ono z pewnością nie wyrządzi niemowlakowi żadnej nieodwracalnej krzywdy.