Kocyk My Memi to świetny dodatek na każdy spacer

Odpowiednie wyposażenie wózka w trakcie spaceru jest bardzo ważne, gdyż dziecko może mieć wówczas komfortowe warunki, dzięki którym da się korzystać z różnej pogody. Świetnie sprawdzi się kocyk My Memi, który idealnie dopasuje się do każdego rodzaju wózka, przez co będzie można go włożyć zarówno do spacerówki, jak i do gondoli. Warto zatem wiedzieć, jak wybrać tego rodzaju kocyk i na co zwrócić uwagę.

Czemu warto wybrać kocyk My Memi?

Przede wszystkim dlatego, że kocyk ten jest:

  • miękki i przyjemny w dotyku,
  • dostępny tutaj w różnych rozmiarach i kolorach,
  • oddychający.

Warto wspomnieć, że tego rodzaju kocyk jest również odporny na działanie promieni słonecznych, dzięki czemu można używać go, niezależnie od tego, jaka jest pora roku. Dobrze jest wspomnieć, że kocyk My Memi może być również używany w samochodzie lub znakomicie zastąpi dziecięcą kołderkę w łóżeczku. Co więcej, to kocyk wykonany jest z materiału, który jest odporny na czynniki zewnętrzne, jak i atmosferyczne.

kocyk My Memi w kolorze beżowym

Jak dbać o kocyk My Memi?

Dobrze jest, aby kocyk ten był prany zgodnie z instrukcjami podanymi na metce, przez co jest pewność, że materiał się nie uszkodzi, a kocyk nie zmieni koloru. Warto też używać specjalnych środków do prania, które są przeznaczone do dziecięcych ubrań, co sprawia, że nic nie uczuli maluszka. Warto wspomnieć, że tego rodzaju kocyki można także prasować. Tym sposobem kocyk My Memi może służyć w świetnym stanie przez wiele sezonów.

Kocyk ten jest świetnym pomysłem na prezent dla maluszka, gdyż można go używać zarówno na spacerach do wózków, jak i da się go rozłożyć na trawie w ogródku podczas letnich dni. Znakomicie sprawdzi się jako dodatkowe okrycie w trakcie jazdy samochodem. Dzięki temu, że jest on dostępny w tylu różnych rozmiarach, wzorach i kolorach, to bez trudu dopasuje się go kolorystycznie do innych ubranek czy dodatków przy wózku.