Kit&Kin 1 pieluszki

Jednorazowe pieluszki dla dzieci, które są godne polecenia, to Kit&Kin, które stworzyła wokalistka zespołu Spice Girls, obecnie mama, Emma Lee Bunton. Pieluszki są dostępne w różnych rozmiarach, a najmniejsze z nich to wersja Kit&Kin pieluszki 1. Są one przeznaczone dla dzieci o wadze 2-6 kg.

Zalety pieluszek Kit&Kin

Przede wszystkim jest to produkt spełniający najwyższe standardy jakości. Pieluszki są hipoalergiczne, superchłonne i biodegradowalne. Są przyjazne dla skóry dziecka, która może swobodnie przez nie oddychać. Dostępny w sprzedaży https://www.aptekagalen.pl/kit-kin-biodegradowalne-pieluszki-jednorazowe-rozmiar-1-mini-2-6kg-40szt to może być przykład bardzo funkcjonalnego produktu.

Pieluszki nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, takich jak ftalany, sztuczne substancje zapachowe, lateksy czy inne alergeny skórne.

Ten produkt będzie odpowiedni dla dzieci, które poza bardzo wrażliwą skórą posiadają takie problemy skórne, jak egzema, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, czy też skłonność do wysypek i reakcji alergicznych skóry.

Konstrukcja pieluszek Kit&Kin

Pieluszki Kit&Kin zostały wyprodukowane w tym samym procesie technologicznym, co zwykłe pieluchy. Różnica polega na tym, że tworzywa sztuczne zostały zastąpione naturalnymi tworzywami o dużej trwałości, które są przyjazne dla skóry dziecka i środowiska.

pieluszki

Warstwa wewnętrzna tych pieluszek jest wykonana z polimeru, który jest w pełni biodegradowalny. Natomiast warstwa zewnętrzna to materiały roślinne, pochodzące ze zrównoważonych upraw.

W środku pieluszek znajduje się wkład chłonny, który wykonano z niebielonej pulpy roślinnej. Jest to celuloza pochodząca z lasów zarządzanych ekologicznie.