Harry Potter – gadżety użytkowe

Harry Potter niewiele by zdziałał w zmaganiach z wszelkimi wciąż napotykanymi przez niego przeciwnościami, gdyby nie pomoc jego wiernych i oddanych przyjaciół. Hermiona Granger czy Ron Weasley nawet jeżeli nie poddali mu pomocnej dłoni to z pewnością podnosili na duchu po zmaganiach z nieznośnym Draco Malfoy’em. Podobnie, obcowanie z małym czarodziejem i jego przyjaciółmi poprawia humor już od ponad dwudziestu lat czytelnikom na całym świecie. 

Fani filmów

Wszyscy, którzy zakochali się w przygodach Harry’ego i od początku kibicowali mu w zmaganiach z wyjątkowo dokuczliwym kuzynem czy paskudnie niewychowanym Draco, uwielbiają filmowe gadżety. Harry Potter gadżety filmowe to mnóstwo różnego rodzaju produktów dla każdej osoby. Począwszy od gier i zabawek, poprzez ciepłe i praktyczne ubrania, aż do ozdobnych gadżetów takich jak bransoletki, wisiorki czy pierścienie. Chcesz sprawdzić spostrzegawczość swoich gości? Tutaj sprawdzi się wycieraczka Harry Potter, gadżet idealny dla fanów serii. 

Gadżety użytkowe

Szczególnie interesującą grupą produktów są gadżety użytkowe nawiązujące do Harry’ego Pottera takie jak lampki, długopisy czy notesy. Od teraz, czytając wieczorem opowieści o świecie zmagań ze śmierciożercami, gdzie dementorzy czyhają na chwile słabości adeptów magii, można poczuć prawdziwy klimat Hogwartu. Każdy z nas chciałby czasem po prostu wskoczyć w ścianę na dworcu i na chwilę znaleźć się w innym świecie. Paradoksalnie, być może wystarczy włączyć ulubiony film, by właśnie doświadczyć dokładnie tego uczucia.

Gadżety Harry Potter dostępne na Pixel-Shop.pl.